Po 2 AKCJACH udało się zebrać blisko 300 000 zł dla FUNDACJI POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH POMOC MALTAŃSKA. Kontynuujemy!
Mamy gotowy 3 PROJEKT i nadal pozostajemy w temacie biegania, głównie za sprawą wyjątkowych bohaterów. Już teraz zachęcamy do wzięcia w udziału w dorocznej pielgrzymce Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Zapraszamy na Nieszpory Maltańskie. Najbliższe we wtorek 17 stycznia w Katowicach, Warszawie i Tomaszowie Lubelskim. Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  Działalność » Misja w Marco (Peru) » Niedzielne świętowanie
Polecamy

MIĘDZYNARODOWA PIELGRZYMKA ZAKONU MALTAŃSKIEGO DO LOURDES 2017

Zaproszenie dla Dam, Kawalerów Maltańskich, Pielgrzymów i Wolontariuszy Maltańskiej Służby Medycznej
czytaj więcej >>>

Zaproszenie dla Katedów
czytaj więcej >>>


 

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


Centrum Leczenia Hipotermii Głębokiej: Akcja ratunkowa Babia Góra


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach


Opłatek Maltański 2014 Kraków (english)

XI Wieczór Maltański 2014 Kraków

więcej filmów >>>

Niedzielne świętowanieA+A-A0

Kolejna niedziela upłynęła pod znakiem opowieści o amazońskiej misji w San Lorenzo oraz andyjskich pracach w parafii w Marco.

Trzy Msze Św., na którym mogliśmy posługiwać oraz dzielić się świadectwem życia osoby świeckiej na misji, pozwoliły na nowo otworzyć oczy i spojrzeć na wszystko nowymi oczyma. "Każdy z nas jest misjonarzem, zarówno ten bezpośrednio pracujący na misji, jak i ten pośrednio pomagający ... poprzez modlitwę, wsparcie finansowe, pomoc w realizacji projektów" - mówiła parafianom Magda, uwrażliwiając na wspóodpowiedzialność za światowe problemy. Zapraszaliśmy do współpracy, nie tylko modlitewnej czy finansowej, dlatego, że wśród ogromnej ilości parafian na Mszy Św., wielu było specjalistów w swoich dziedzinach, którzy, dzieląc się swoim doświadczeniem, wiele dla misji mogą uczynić.

Przyjęcie w parafii św. Mikołaja w Maniowych było bardzo życzliwe. Górale pokazali swoją klasę np. śpiewając mocnym głosem Godzinki, dzieląc się opowieściami rodzinnymi czy zabierając dla swoich bliskich Różańce Misyjne.

Ufamy, że współpraca z Parafianami będzie się rozwijać. Dziękujemy za Wasz wkład w misję w Marco. Otulamy modlitwą!

Magdalena Tlatlik


© 2017 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY