Już 2 maja 2018 wyruszą podopieczni i wolontariusze na 60 Pielgrzymkę Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Celem pielgrzymki jest zawsze modlitwa o uzdrowienie: duchowe i fizyczne. Trwa proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Fra Andrew Bertiego Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  Kontakt » Dział fundraisingu
Polecamy


W nas przyjdzie Słowo Boga / Kazanie św. Bernarda, opata

Wiemy, że potrójne jest przyjście Pana.  Trzecie jest pośrodku między dwoma pozostałymi.  Te są jawne, trzecie takie nie jest.  Za pierwszym swoim przyjściem Pan był widziany na ziemi i przebywał wśród ludzi, bo jak sam o tym mówi: ujrzeli i znienawidzili. więcej >>>

+++

Sługa Boży Fra' Andrew Bertie
Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego
1988 - 2008

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach

więcej filmów >>>

Dział fundraisinguA+A-A0

 

Michał Rżysko
fundraiser

e-mail: michal.rzysko@zakonmaltanski.pl 

Kierował działem komunikacji Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie, gdzie zajmował się pozyskiwaniem funduszy i promocją projektów. Jest certyfikowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, z którym jest związany od 2007 r. Współtworzył Deklarację Etyczną Fundraiserów podpisaną w październiku 2011 r. Zajmuje się pisaniem grantów, współpracą ze sponsorami oraz kampanią 1%. Był konsultantem kilku organizacji pozarządowych ich strategii i kampanii fundraisingowych. Do 2010 r. pracował w Fundacji Świętego Mikołaja gdzie m.in. koordynował sześć kampanii społecznych, dzięki którym zebrano na edukację w rodzinnych domach dziecka 3,8 mln zł.

 


Marek Grzymowski 
fundraiser - wolontariusz

e-mail: m.grzymowski@pomocmaltanska.pl

Uzyskał międzynarodowy certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Fundraisingu (EFA). Zasiada w Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Organiztor Klubu Fundraisera w Katowicach oraz maltańskich wizyt studyjnych w ramach projektu Polski Fundraising.
Koordynator kampanii 1% w latach 2011 - 2013. Inicjator i kordynator "Konkursu dla Darczyńców" oraz 'Maltańskiej Zbiórki Żywności' w Katowicach.

 

© 2018 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY