Już 2 maja 2018 wyruszą podopieczni i wolontariusze na 60 Pielgrzymkę Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Celem pielgrzymki jest zawsze modlitwa o uzdrowienie: duchowe i fizyczne. Trwa proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Fra Andrew Bertiego Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  Projekty » Maltańskie Ośrodki Pomocy » Ośrodek w Warszawie
Polecamy


W nas przyjdzie Słowo Boga / Kazanie św. Bernarda, opata

Wiemy, że potrójne jest przyjście Pana.  Trzecie jest pośrodku między dwoma pozostałymi.  Te są jawne, trzecie takie nie jest.  Za pierwszym swoim przyjściem Pan był widziany na ziemi i przebywał wśród ludzi, bo jak sam o tym mówi: ujrzeli i znienawidzili. więcej >>>

+++

Sługa Boży Fra' Andrew Bertie
Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego
1988 - 2008

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach

więcej filmów >>>

Ośrodek w WarszawieA+A-A0

Maltański Ośrodek Pomocy w Warszawie

ul. Górnośląska 24, 00-484 Warszawa

Tel: 609 74 24 74; 793 848 594         
E-mail: osrodek.warszawa@pomocmaltanska.pl


Maltański Ośrodek Pomocy w Warszawie mieści się przy ul. Górnoślaskiej 24 (Śródmieście), w pobliżu Trasy Łazienkowskiej, Sejmu i Stadionu Legii.

Dotychczas w ramach działalności Ośrodka przeprowadziliśmy wiele ciekawych i inspirujących warsztatów, podczas których można było się dowiedzieć m.in.: jak radzić sobie ze stresem, rozwiązywać konflikty, efektywnie zarządzać swoim czasem, jak odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy oraz jak najlepiej zaprezentować się przyszłemu pracodawcy. Konsultacje indywidualne i zajęcia z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej prowadzone były przez psychologa, doradcę zawodowego oraz innych specjalistów.

Przeprowadziliśmy wiele edycji szkoleń komputerowych, w tym z zakresu obsługi komputera na różnych poziomach, grafiki komputerowej. realizowaliśmy Video CV, staże, indywidualne zajecia praktyczne.

Osoby niepełnosprawne uzyskują u nas wsparcie doradcy zawodowego, trenerów pracy, prawnika, innych specjalistów.

Wielu chętnych gromadziły również spotkania integracyjne w Ośrodku. Ich uczestnicy mogli spędzić czas w miłej i serdecznej atmosferze, poznać ciekawe osoby, porozmawiać z nimi. Nawiązanie przyjacielskich relacji i wymiana doświadczeń motywowały do realizacji własnych zamierzeń.

Projekty są skierowane do niepracujących osób niepełnosprawnych, a ich głównym celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym w znalezieniu zatrudnienia. Zapewniamy indywdualne podejście do każdej osoby i przygotowanie Indywidualnego Planu działania w projekcie.

Serdecznie zapraszamy. Ośrodek jest czynny pon.- pt. w godz.: 8.00-16.00.

© 2018 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY