Zachęcamy do modlitwy przed wyborami Wielkiego Mistrza Zapraszamy na Nieszpory Maltańskie. Najbliższe we wtorek 17 stycznia w Katowicach, Warszawie i Tomaszowie Lubelskim. Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  Projekty » Maltańskie Ośrodki Pomocy » Ośrodek w Warszawie
Polecamy
Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


Centrum Leczenia Hipotermii Głębokiej: Akcja ratunkowa Babia Góra


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach


Opłatek Maltański 2014 Kraków (english)

XI Wieczór Maltański 2014 Kraków

więcej filmów >>>

Ośrodek w WarszawieA+A-A0

Maltański Ośrodek Pomocy w Warszawie

ul. Górnośląska 24, 00-484 Warszawa

Tel: 609 74 24 74            
E-mail: osrodek.warszawa@pomocmaltanska.pl


Maltański Ośrodek Pomocy w Warszawie mieści się przy ul. Górnoślaskiej 24 (Śródmieście), w pobliżu Trasy Łazienkowskiej, Sejmu i Stadionu Legii.

Dotychczas w ramach działalności Ośrodka przeprowadziliśmy wiele ciekawych i inspirujących warsztatów, podczas których można było się dowiedzieć m.in.: jak radzić sobie ze stresem, rozwiązywać konflikty, efektywnie zarządzać swoim czasem, jak odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy oraz jak najlepiej zaprezentować się przyszłemu pracodawcy. Konsultacje indywidualne i zajęcia z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej prowadzone były przez psychologa, doradcę zawodowego oraz innych specjalistów.

Przeprowadziliśmy wiele edycji szkoleń komputerowych, w tym z zakresu obsługi komputera na różnych poziomach, grafiki komputerowej. realizowaliśmy Video CV, staże, indywidualne zajecia praktyczne.


Osoby niepełnosparwne uzyskują u nas wsparcie doradcy zawodowego, trenerów pracy, prawnika, innych specjalistów.

Wielu chętnych gromadziły również spotkania integracyjne w Ośrodku. Ich uczestnicy mogli spędzić czas w miłej i serdecznej atmosferze, poznać ciekawe osoby, porozmawiać z nimi. Nawiązanie przyjacielskich relacji i wymiana doświadczeń motywowały do realizacji własnych zamierzeń.

Obecnie Maltański Ośrodek Pomocy w Warszawie uczestniczy w realizacji projektu "Staż w administracji publicznej wsparciem aktywizacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych" oraz "POMOC MALTAŃSKA - aktywizacja społeczno-zawodowa osób niepełnosprawnych". Prajekty są współfinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Projekty są skierowane do niepracujących osób niepełnosprawnych, a ich głównym celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym w znalezieniu zatrudnienia. Zapewniamy indywdualne podejście do każdej osoby i przygotowanie Indywidualnego Planu działania w projekcie.

Serdecznie zapraszamy. Ośrodek jest czynny pon.- pt. w godz.: 8.00-16.00.

© 2017 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY