Po 2 AKCJACH udało się zebrać blisko 300 000 zł dla FUNDACJI POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH POMOC MALTAŃSKA. Kontynuujemy!
Mamy gotowy 3 PROJEKT i nadal pozostajemy w temacie biegania, głównie za sprawą wyjątkowych bohaterów. Już teraz zachęcamy do wzięcia w udziału w dorocznej pielgrzymce Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Zapraszamy na Nieszpory Maltańskie. Najbliższe we wtorek 17 stycznia w Katowicach, Warszawie i Tomaszowie Lubelskim. Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  aktualności
Polecamy

MIĘDZYNARODOWA PIELGRZYMKA ZAKONU MALTAŃSKIEGO DO LOURDES 2017

Zaproszenie dla Dam, Kawalerów Maltańskich, Pielgrzymów i Wolontariuszy Maltańskiej Służby Medycznej
czytaj więcej >>>

Zaproszenie dla Katedów
czytaj więcej >>>


 

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


Centrum Leczenia Hipotermii Głębokiej: Akcja ratunkowa Babia Góra


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach


Opłatek Maltański 2014 Kraków (english)

XI Wieczór Maltański 2014 Kraków

więcej filmów >>>

AktualnościA+A-A0

2017-03-09
Uroczysta Gala wręczenia nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”.

W dniu 5 marca 2017 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”. Podczas VI edycji, w której przyznano nagrody w trzech kategoriach, Kapituła rozpatrywała wnioski 136 kandydatur, z których wyłonionych zostało po pięciu nominowanych.

czytaj więcej »
2017-03-09
Rekrutacja na stanowisko: doradca zawodowy

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie POMOC MALTAŃSKA zatrudni na ½ etatu doradcę zawodowego w projekcie finansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

czytaj więcej »
2017-03-06
Rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń.

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie POMOC MALTAŃSKA poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń; praca w projekcie.

czytaj więcej »
2017-02-16
Spotkanie w Ambasadzie RP w Kijowie

W czwartek 16 lutego w Ambasadzie RP w Kijowie odbyło się spotkanie dotyczące projektu rozwojowego prowadzonego przez Maltańską Służbę Medyczną na Ukrainie w partnerstwie z Maltańską Służbą Ukrainy. Była to okazja do podsumowania dwóch lat działań i zaprezentowania umiejętności ratowniczych wolontariuszy maltańskich z Ukrainy.

czytaj więcej »
2017-02-07
07.02.2017 Ósma rocznica śmierci Sługi Bożego Wielkiego Mistrza Fra Andrew Bertie'go.

Dziś, 7 lutego 2017 mija 8 rocznica śmierci Sługi Bożego, Wielkiego Mistrza Fra Andrew Bertie'go.

czytaj więcej »
2017-02-01
02.02.2017 Światowy Dzień Życia Konsekrowanego

2 lutego obchodzimy Uroczystość Ofiarowania Pańskiego a także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, który został ustanowiony w 1997 roku przez św. Jana Pawła II. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich braciach i siostrach zakonnych, którzy złożyli śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Módlmy się za Kawalerów Sprawiedliwości (Profesów), dziękując Bogu za ich powołanie i służbę w Kościele. 

czytaj więcej »
2017-01-29
V Zimowisko Maltańskie w Zakrzowie

Zimowisko Maltańskie po raz kolejny stało się priorytetowym i wyczekiwanym wyjazdem w kalendarzu niejednego dziecka, jego rodziców, nauczycieli oraz wielu wolontariuszy i darczyńców. Po raz piąty odwiedziliśmy Zakrzów w gronie uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 12 w Katowicach, którzy cały rok ciężko pracowali by móc wziąć udział w wyjeździe. Dobre wyniki w nauce i zachowaniu były jednym z warunków kwalifikacji do wyjazdu.

czytaj więcej »
2017-01-29
29.01.2017 - Spotkanie w Krakowie

W niedzielę 29-go stycznia odbyło się w Krakowie spotkanie liderów Maltańskiej Służby Medycznej i niemieckiego MHD. Podczas spotkania podpisano list, który jest dobrym prognostykiem dalszych relacji pomiędzy obydwiema organizacjami.

czytaj więcej »
2017-01-09
Spotkanie Opłatkowe w Maltańskim Centrum Pomocy Komandoria w Poznaniu

5 stycznia w Maltańskim Centrum Pomocy ”Komandoria” w Poznaniu odbyło się Spotkanie Opłatkowe wolontariuszy, pracowników dzieł Fundacji, przedstawicieli duchowieństwa, przedstawicieli władz samorządowych, darczyńców, osób, które na co dzień wspierają dzieła maltańskie oraz członków Związku Polskich Kawalerów Maltańskich. 

 

czytaj więcej »
2016-12-24
24.12.2016 Opłatek Maltański w Nowym Targu

w Maltańskiej wigilii w Nowym Targu wzielo udzial 80 osób. W tym przyjaciele z Krakowa-członkowie Zakonu Maltańskiego panstwo Paulina i Bartłomiej Guzik z dziećmi.

czytaj więcej »
Przejdź do strony:
© 2017 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY